Перше побачення із Сущенком у колонії може відбутися до кінця листопада – Фейгін

4 червня 2018 року в Москві Сущенка засудили до 12 років колонії суворого режиму

Громадський захисник українського журналіста Романа Сущенко Марк Фейгін не відкинув, що перше побачення в колонії з його підзахисним може відбутися вже в листопаді.

"Сподіваюся, що вже до кінця листопада комусь – консулам, адвокатам або родичам – удасться відвідати Романа", – сказав Фейгін у коментарі "Укрінформу".

Захисник нагадав, що колонія, у якій перебуває Сушенко, розташована в Кіровській області, у середній доступності від Москви.

"850 км по прямій, є регулярні авіарейси до Кірова (понад годину польоту). І там ще 50 км машиною, хвилин 40 їзди", – додав Фейгін.

Кореспондента "Укрінформу" Сущенка затримали 30 вересня 2016 року в Москві. ФСБ назвала його кадровим співробітником української військової розвідки. Проти українця відкрили кримінальну справу за статтею "шпигунство". Судовий процес відбувався в закритому режимі.

Обвинувачення просило засудити журналіста до 14 років колонії. В останньому слові українець сказав, що не визнає себе винним, і попросив суд ухвалити виправдувальний вирок.

4 червня 2018 року в Москві Сущенка засудили до 12 років колонії суворого режиму.

12 вересня Верховний суд РФ відхилив апеляцію на вирок Сущенку. Громадський захисник журналіста Марк Фейгін заявив, що журналіст готовий написати прохання про помилування.

5 жовтня адвокат повідомив, що Міністерство закордонних справ України надіслало РФ ноту із проханням не етапувати Сущенка занадто далеко – із міркувань гуманізму.

8 жовтня стало відомо, що журналіста етапували.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-pershe-pobachennja-z-sushchenko-v-koloniji-mozhe-vidbutisja-do-kintsja-listopada-fejgin-486754.html”