Черниш: Бравада будівельників Кримського мосту про його стійкість не відповідає дійсності. Він рухається і без землетрусів

Черниш: На нашу думку, це бутафорний пропагандистський проект. Він несе загрозу для тих, хто рухається по мосту, і для судноплавства

Побудований Росією Кримський міст є "бутафорним пропагандистським проектом", а його конструкція дуже ненадійна через численні порушення під час будівництва. Про це розповів міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш в ефірі ObozTV.

Міністр зазначив, що за даними супутникових знімків, міст рухається в різних напрямках.

"Бравада з боку будівельників мосту, що міст нібито такий стійкий, що витримує будь-який землетрус, не відповідає дійсності... Він зараз у спокійному стані рухається, коли немає землетрусів... Умовно кажучи, одні частини мосту піднімаються вгору, інші рухаються вниз. Це пов’язано з тим, що, по-перше, у такому місці збудовано, по-друге, через конструкцію", – розповів він.

За словами Черниша, на супутникових знімках із різних кутів видно, що різні частини мосту рухаються в різні боки.

"Створюється напруга для полотна, по якому рухаються автомобілі", – зазначив міністр.

Він додав, що запуск залізничного сполучення по кримському мосту постійно зривається.

"На нашу думку, це просто бутафорний пропагандистський проект, і він несе загрозу і для тих, хто рухається по мосту, і для судноплавства", – наголосив Черниш.

Міністр додав, що росіяни відчувають проблеми і з будівництвом під’їзних шляхів до Кримського мосту.

"Тунель будують приблизно кілометр у селищі Жовтневе біля Керчі. У минулому році, коли почали його будувати, стався зсув ґрунту і будівництво було припинено. Потім компанія із Санкт-Петербурга розрахувала, які ґрунти класти під залізничне полотно. Зазвичай рейки і шпали укладають на "подушку" з гравію і відповідних ґрунтів. Так вони прорахувалися навіть під час вибору – немає таких міцних ґрунтів зараз, щоб побудувати під’їзні залізничні колії до мосту", – розповів він.

Міністр зазначив, що будівельники мосту також не врахували перетікання води з Азовського в Чорне море.

"Є проблема глибини самого Керченського каналу. Навіть у суміжних портах Криму треба зараз велику кількість коштів виділити для того, щоб вони функціонували, якщо вони намагаються їх запустити попри санкційний режим... Ніхто цього не прораховував, навмання побудували... Річки впадають в Азовське море, несуть пісок, мулові відкладення. Цей рух також треба прораховувати", – пояснив він.

Черниш додав, що під час приймання мосту по ньому проїхало лише кілька КамАЗів.

"Для такої споруди це не навантаження. У радянські часи танки проганяли, а тут кілька КамАЗів, причому невідомо, чи навантажених. Для тестів це смішно", – підсумував міністр.

Міст через Керченську протоку, що з’єднує Крим і Краснодарський край Росії, відкрили у травні 2018 року. Українська влада назвала міст загрозою національній безпеці.

У грудні 2018 року старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар заявив, що міст просідає, а течія вимиває ґрунт під основою його опор. Учений зазначив, що в будівництво мосту було вкладено колосальні гроші, але його експлуатація, найімовірніше, коштуватиме ще дорожче, і порадив не їздити по мосту через ризик його обвалення.

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Україна та більшість країн світу не визнають приєднання півострова до РФ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-chernish-bravada-budivelnikiv-krimskogo-mosta-pro-jogo-stijkosti-ne-vidpovidaje-dijsnosti-vin-ruhajetsja-i-bez-zemletrusiv-651991.html”