Поліцейські на дорогах крали пальне з автомобілів далекобійників


Далекобійники, які зупинялися на ніч на узбіччі доріг «Ульянівка-Миколаїв», «Київ-Одеса» у Миколаївській, Кіровоградській та Одеській областях почали звертатися до поліції із заявами про крадіжки пального з їхніх автомобілів.


Під час перевірки інформації з’ясувалося, що до злочинної діяльності причетні співробітники правоохоронних органів, – повідомляє 1NEWS.


Поцуплене збували водіям, а дохід ділили між собою. Організатором групи виявився співробітник поліції, а серед його поплічників – колишні міліціонери. Зловмисників затримали завдяки спільним діям внутрішньої безпеки НПУ, ГУНП Миколаївщини, слідчих ДБР та прокуратури.


За підтримки керівництва поліції Миколаївській області, було встановлено організатора злочинної групи – 29-річний працівник Первомайського відділу миколаївської поліції. Двоє з трьох його спільників – колишні співробітники міліції.


Дизельне паливо, яке злодії зливали з вантажівок, згодом збували водіям на трасах за ціною нижче ринкової, а прибуток ділили між собою. Встанолено причетність групи до 10 злочинних епізодів.


Джерело: Нацполіція


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/politseyski-na-dorogah-krali-palne-z-avtomobiliv-dalekobiynikiv.html”