Документальний фільм про Донбас здобув нагороду Cinema eye Honors у Нью-Йорку

Документальна стрічка «Віддалений гавкіт собак» данського режисера Сімона Леренґа Вільмонта розповідає про життя дітей з Гнутового на лінії фронту у східній Україні.

Документальний фільм про Донбас здобув нагороду Cinema eye Honors у Нью-Йорку
Документальний фільм про Донбас здобув нагороду Cinema eye Honors у Нью-Йорку

Про здобуття фільмом нагороди повідомляється на сторінці кінопремії у Twiiter.

«Переможцем у категорії Spotlight став "Віддалений гавкіт собак" режисера Сімона Леренґа Вільмонта», — йдеться у повідомленні.

Сам режисер, передає «Укрінформ», був здивований і насамперед привітав героїв фільму із нагородою.

«"Віддалений гавкіт собак" виграв нагороду на Cinema Eye Honors. Олеже та Олександро, ви — суперзірки!» - написав режисер у Facebook.

Як відомо, раніше фільм потрапив до короткого списку номінантів кінопремії «Оскар».

Нагадаймо, у документальному фільмі «Віддалений гавкіт собак» події розгортаються на сході України поблизу лінії фронту. У центрі сюжету – життя 10-річного хлопчика Олега, який живе зі своєю бабусею у Гнутовому на Донеччині. Після початку воєнних дій на Донбасі вони залишаються в селі і спостерігають за тим, як виїжджають інші.

Фільм було вироблено в копродукції Данії, Швеції та Фінляндії. Український глядач міг побачити його на цьогорічному кінофестивалі Docudays UA, де фільм отримав головний приз студентського журі.

«Віддалений гавкіт собак» має успішний фестивальний досвід. Стрічка також боролася за звання кращого документального фільму Європейської кіноакадемії.Джерело статті: “https://detector.media/infospace/article/143965/2019-01-12-dokumentalnii-film-pro-donbas-zdobuv-nagorodu-cinema-eye-honors-u-nyu-iorku/”