У День закоханих молодята по всій країні зможуть зареєструвати шлюб до опівночі, – Мін’юст

У День всіх закоханих 94 відділи державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні працюватимуть до 24:00.


Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко, пише прес-служба відомства.


Минулого року Мін’юстом ініційовано проект під назвою «Кохання поза часом». 14 лютого, у День всіх закоханих, прийом відповідних заяв та проведення державної реєстрації шлюбу триватиме не до встановленого робочого часу, а до опівночі – у визначених відділах державної реєстрації актів цивільного стану управлінь юстиції в областях та у місті Києві.


«Що може бути романтичнішим, ніж одруження в День всіх закоханих? Багато молодят обирають саме цю дату для створення своєї сім’ї і ми готові надати їм всі необхідні для цього послуги без черг та зайвої бюрократії. Кохайтеся! А про документи подбає Мін’юст», – зазначив Павло Петренко.


У 2018 році 14 лютого одружилися 2393 пари. Рекордсменом серед міст стала столиця, де шлюб зареєстрували 216 пар.


Також у цей день усі охочі зможуть відсвяткувати заручини чи провести обряд ювілейного весілля.


«Це – послуга Міністерства юстиції, яку ми почали активно запроваджувати минулого року. Завдяки їй будь-яка сімейна пара, не зважаючи на те прожили вони в шлюбі 1 рік чи 50 років, може замовити церемонію повторного одруження «Ювілейне весілля», – наголосив очільник Мін’юсту.


За його словами, у 2018 році 549 сімейних пар змогли ще раз поновити свої обітниці та в урочистій обстановці знову зізнатися один одному в коханні.


«Послуга вже надається відділами державної реєстрації актів цивільного стану по всій країні. При цьому її вартість становить від 176 гривень і залежить від того, якими додатковими сервісами хочуть скористатися закохані», – додав Міністр юстиції.


Читайте також: Японські жінки втомилися від традиції дарувати шоколад на День Валентина, – дослідження


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/11/u_den_zakohanyh_molodyata_po_vsiy_kraini_zmozhut_zareiestruvaty_shlyub_do_1507273”