Херсонців запрошують на читання зі всеукраїнсько відомими письменниками "Пограниччя 308"

Херсонців запрошують на читання зі всеукраїнсько відомими письменниками "Пограниччя 308"

Завтра, 15 березня, в межах літературно-мистецького проекту "Пограниччя.308", в Херсоні відбудуться літературні читання та відкриття художньої виставки.

Про це пишуть організатори на сторінці заходу у фейсбуці:

"Проект має на меті об’єднати літературу та арт, створивши єдиний інтелектуальний простір для діалогу й вироблення спільних наративів для сучасної української культури.

Учасники заходу:
- Олена Герасим’юк (Olena Herasymyuk), письменниця, журналістка, громадська діячка, парамедик Медичного батальйону «Госпітальєри»;
- Анатолій Кичинський, поет, художник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка у галузі літератури;
- Олег Короташ, поет, філософ, громадський діяч, куратор літературної частини проекту "Пограниччя.308";
- Yuliia Maistrenko, завідувачка сектору соціокультурної діяльності у Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова, керівниця та ідейна натхненниця молодіжного літературного проекту LitTerra;
- Constantine Tereshchenko, художник, графік;
- Radoslava Chekmysheva, керівниця проекту "Пограниччя.308", менеджерка Ініціатив у сфері культури Міжнародного фонду «Відродження».

Географія проекту: #Дніпро, #Харків, #Тернопіль, #Франківськ, #Херсон, #Одеса, #Ужгород, #Вінниця, #Київ. В межах проекту “Пограниччя.308” для кожного міста обирається фокусна тема для обговорення, яке супроводжує літературні читання і відкриття виставки. Останніми роками в Україні активно розвиваються урбан-ініціативи й ініціативи із перетворення “традиційних” закладів культури в інноваційні. Херсон не виняток, тут є як і нові креативні простори, так й когорта людей, які зацікавлені в тому, аби змінювати власне місто. Тому для Херсона, як фокусна, обрана тема — "Креативні простори, що змінюють місто”.

Вхід вільний!

Контактна особа: Радослава Чекмишева, менеджерка Ініціатив у сфері культури Міжнародного фонду "Відродження", e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проект реалізує Міжнародний фонд "Відродження", партнерами проекту у Херсоні є Громадська організація "Фундація імені Августа Вірлича" та Hubway — Перший в Херсоні креативний простір."


Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/kultura/item/39893-khersontsiv-zaproshuiut-na-chytannia-zi-vseukrainsko-vidomymy-pysmennykamy-pohranychchia-308”