Зникаючий вид. Чим в Україні можуть замінити маршрутки

Зникаючий вид. Чим в Україні можуть замінити маршрутки — фото

Lukas 3z

Заміна маршруток має відбутися, адже багато з них – у незадовільному стані

Lukas 3z


В Україні до 2030 року повністю зникнуть маршрутки. Їх замінять на неоплани чи їхні аналоги.

Це великогабаритні автобуси німецького виробництва. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. В ефірі Радіо НВ він наголосив, що уряд хоче повторити ефект авіації і в залізничній, і в автобусній сферах. 

"За рахунок того, що нам вдалося переконати Європейський Союз, і ми отримали кредитну лінію 400 мільйонів євро на оновлення муніципального транспорту електричного, багато міст почали переходити на великі габаритні автобуси, тролейбуси, електробуси, трамваї. Це відбувається вже сьогодні. Насправді, у великих містах єдине правильне рішення – це муніципальний транспорт, який надає якісний сервіс, і тоді киянам зручно відмовитися від власного автомобіля, не створювати затори, а користуватися громадським транспортом", – зауважив Омелян.

Читайте також: У КМДА розповіли, скільки потрібно громадського транспорту для заміни маршруток у Києві

Державна допомога

Колись заміна маршруток має відбутися, адже багато з них – у незадовільному стані, утім це питання часу, каже президент громадської організації Союз перевізників України Валентин Демчук.

Перевізник без державної допомоги не має можливості змінити рухомий склад

Водночас він наголошує, якщо закупити транспорт, який буде у власності міста, це ліквідує конкуренцію, і як наслідок – буде корупція та погіршення якості обслуговування пасажирів.

"На сьогоднішній день при тій тарифній політиці, при тих тарифах, які є в Україні, перевізник не має можливості без державної допомоги, без допомоги влади змінити рухомий склад на такий, як каже пан Омелян. Це економічно не доцільно. Цей автобус ніколи себе не відпрацює і не принесе прибутку. Звісно, що підприємці займаються своїм бізнесом з метою отримання прибутку", – наголосив Демчук.

Читайте також: Київ без маршруток. Наскільки це реально і чи є альтернатива

Повністю відмовитися не вдасться

Раніше цю ідею виголошували неодноразово, у тому числі столична влада, каже директор аналітико-дослідницького центру Інститут міста Олександр Сергієнко.

Він розповів Радіо НВ, що повністю відмовитися від маршруток не вдасться, адже є безліч районів з приватними будинками й екзотичними маршрутами, де великогабаритному транспорту буде економічно не доцільно обслуговувати пасажирів. Та складність справи у тому, що тоді буде необхідно запровадити єдиний квиток на декілька видів транспорту, що б у віддалені місця добиратися на іншому транспорті.

Все впирається у смуги громадського транспорту

Крім того, для нового транспорту необхідно буде звільнити смугу на дорозі. Аби покращити технічний стан сучасних маршрутних таксі, необхідні нормативні документи на рівні Кабміну з чіткими вимогами до стану транспортного засобу, перевірки перед виходом на маршрут, водіїв, каже фахівець. 

"Все впирається у смуги громадського транспорту. Якщо її звільнити, то громадський транспорт буде давати фору приватному. Бо стояти у пробці, дивитися, як поруч безперешкодно їде автобус, – це великий стимул, щоб кинути своє авто і пересісти у той автобус. Частина водіїв їде дисципліновано по полосам, але знаходяться завжди сміливці, які їздять по смузі громадського транспорту, паркуються на ній навіть", – зазначив Сергієнко.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/znikayuchiy-vid-chim-v-ukrajini-mozhut-zaminiti-marshrutki-50016612.html”