Апарат NASA зробив нові знімки поверхні астероїда Бенну


Апарат NASA OSIRIS-REx, який на даний момент займається вивченням астероїда Бенну, передав на Землю нові знімки поверхні небесного тіла крупним планом. На зображеннях, опублікованих на сайті Планетарного суспільства, можна роздивитися безліч валунів в північній півкулі і біля екватора Бенну.

Перше зображення було зроблено 7 березня на відстані 4,8 кілометра від поверхні астероїда. На нього потрапив регіон розміром 56,4 метра. Один з валунів регіону досягає в довжину 21 метра.

Друге зображення зроблено з відстані 4,6 кілометра від поверхні небесного тіла. Розміри найбільшого валуна, розташованого на ньому, досягають 23,6 метра.

33
NASA

OSIRIS-Rex буде займатися збором зразків і даних про астероїд, які потім доставить на Землю. Повернення апарату на планету заплановано на 2023 рік.

Місія станції у астероїда триватиме до 2021 року, а потім він почне зворотний рух до Землі. За час перебування на орбіті астероїда OSIRIS-Rex повинен зробити знімки астероїда, скласти карту і один раз торкнутися його поверхні для того, щоб зібрати зразки грунту.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/aparat-nasa-zrobiv-novi-znimki-poverhni-asteroyida-bennu-308618_.html”