Між поліцією та ветеранами АТО, які прямують у Золоте, відбулися сутички

Між правоохоронцями та добровольцями розпочалася бійка

На блокпості в місті Кремінна Луганської області відбулися сутички між поліцією і добровольцями-ветеранами, які хочуть проїхати в Золоте, щоб не допустити розведення там сил і засобів. Про це повідомляє "Громадське".

Об этом сообщает http://it-sg.net

Учасники акції, які їдуть колоною в Золоте, зупинилися на блокпості у Кремінній, а далі їх не пропускають.

Після вимоги пропустити їх розпочалася бійка, унаслідок чого один із правоохоронців вистрелив у повітря. Окрім того, один правоохоронець постраждав у зіткненні, після чого його забрали медики.

За даними телеканала, через інцидент черга до блокпоста у Кремінній становить приблизно чотири кілометри.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.

21 вересня 2016 року на засіданні тристоронньої контактної групи в Мінську було підписано рамкове рішення про початок розведення сил і засобів на Донбасі на трьох ділянках. Перший етап розведення відбувся в Петрівському Донецької області (1 жовтня 2016 року) й Золотому Луганської області (7 жовтня 2016 року). Згодом українська армія і російсько-окупаційні війська повернулися на свої позиції у цих населених пунктах.

Спроби відвести сили та озброєння у районі Станиці Луганської були безрезультатними до 26 червня 2019 року.

1 жовтня спецпредставник ОБСЄ у тристоронній контактній групі Мартін Сайдік повідомив, що за підсумками чергового раунду перемовин сторони домовилися відновити із 7 жовтня розведення сил і засобів у Золотому й Петрівському.

У ЗСУ заявили, що технічно готові до процесу розведення на ділянках у Петрівському й Золотому.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко 7 жовтня сказав, що розведення сил і засобів у Золотому й Петрівському не почали через нещодавні обстріли цих населених пунктів.

Лідер "Національного корпусу", перший командир полку "Азов" Андрій Білецький заявив, що в Золоте вирушили ветерани АТО, щоб не допустити розведення сил і засобів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-mizh-politsijeju-ta-veteranami-ato-jaki-napravljajutsja-u-zolote-vidbulisja-zitknennja-1334048.html”