"Вірний піхотинець Путіна" у важкому стані: За життя Кадирова борються кращі вірусологи Москви

Інфікування могло статися близько 2-3 тижнів тому, коли Кадиров відвідував хворого главу Урус-Мартанівського району Чечні.

Госпіталізований через коронавірус глава Чечні Рамзан Кадиров знаходиться у важкому стані. Про це повідомили відразу кілька російських незалежних медіа, передають

Об этом сообщает Слон

За даними джерел ресурсу Baza, інфікування могло статися близько 2-3 тижнів тому, коли він відвідував главу Урус-Мартанівського району Чечні Валіда Абдурешидова. Тоді він увійшов в «червону зону» лікарні в недбало накинутому халаті і в легкій масці, з-під якої стирчала борода. Більш того, він обійняв хворого.

Через тиждень Рамзан Ахматович став почуватися зле, проте спочатку він списав це все на ГРВІ. «Через це час було згаяно, — і тепер за життя керівника Чеченської республіки б’ються московські лікарі. У нього серйозно уражені легені», — повідомляє Baza.

Проте джерело ТАСС називає стан Кадирова «стабільним». В інтерв’ю офіційному агентству помічник глави республіки, Ахмед Дудаєв заявив, що його шеф продовжує «особисто контролювати ситуацію» з поширенням коронавіруса у Чечні.

Глава Чечни Рамзан Кадыров сейчас находится в больнице в тяжёлом состоянии, – он болен «короной». Инфицирование организма Рамзана Кадырова произошло около 2-3 недель назад, когда он навещал главу Урус-Мартановского района Чечни Валида Абдурешидова. pic.twitter.com/5IuwWF6qCJ
— Игорь Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) May 22, 2020

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/virnyi-pikhotynets-putina-u-vazhkomu-stani-za-zhyttia-kadyrova-boriutsia-krashchi-virusolohy-moskvy-329013.html”