Дестабілізація роботи МВС шляхом відставки Авакова може обернутися хаосом і держпереворотом, - нардеп Юлія Яцик

Picture

Дестабілізація роботи Міністерства внутрішніх справ (МВС) шляхом спроб відставки глави відомства Арсена Авакова, який є самостійною політичною фігурою і гарантом спокійної внутрішньої обстановки в Україні, несе загрозу національній безпеці.

Про це народний депутат від фракції "Слуга народу", член комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Юлія Яцик заявила журналістам в Києві 15 червня, повідомляє .

"Ми в стані війни з Росією, є загроза нападу восени, у нас триває реформування правоохоронних органів, не закінчена атестація, не перезавантажена прокуратура, у нас виникли проблеми з судами. Якщо в цю всю ситуацію як апогей додати перезавантаження або внесення деструктиву в роботу МВС, то це буде цілковитий хаос, який невідомо чим закінчиться політично. Звичайно ж, будуть лідери політичних сил, які хочуть скористатися цією ситуацією, і це може закінчиться державним переворотом", — зазначила вона.

Юлія Яцик підкреслила, що всі спроби "протягнути" відставку Авакова будуть нерезультативними.

"Арсен Аваков — досить сильна фігура, яка ймовірно може створювати перешкоди в реалізації якихось планів Офісу Президента. Це очевидно. Я не виключаю, що будуть випади і спроби змінити владу в МВС. Але я не бачу на сьогодні кандидата, який дійсно зміг би очолити такий потужний орган. Протягнуть чи ні (питання відставки Авакова), я сильно сумніваюся, на цей рахунок у мене дуже великі сумніви", — сказала вона.


Джерело статті: “https://www.bagnet.org/news/politics/1312960/destabilizatsiya-roboti-mvs-shlyahom-vidstavki-avakova-mozhe-obernutisya-haosom-i-derzhperevorotom-nardep-yuliya-yatsik”